3 грудня відзначається Всесвітній День людей з обмеженими фізичними можливостями.

02.12.2016

3 грудня 2016 року, відзначається Всесвітній День людей з обмеженими фізичними можливостями.

З нагоди цієї дати, у п'ятницю 2 грудня, настоятель Свято-Володимирського храму ієрей Максим Тишковець та голова Новороманівської сільської ради Лосовський Юрій Антонович відвідали місцевих дітей інвалідів.

Юрій Антонович передав матеріальну допомогу, а отець Максим привітав діточок з початком Різдвяного посту і наступаючими святами, побажав сили, терпіння, мужності та наснаги.

Священик усіх благословив, а також роздав іконочки Божої Матері та книжечки про життя святителя Миколая чудотворця, пам'ять Якого Церква незабаром відзначатиме.

Ієрей Максим Тишковець.