Архієпископ Никодим очолив літургію в Романові!

29.08.2015

29 серпня 2015 року, на другий день після свята Успіння Пресвятої Діви Богородиці, Церква молитовно пам'ятує подію перенесення Нерукотворного Образу Божого (Убруса) до Константинополя. Цього дня урочиста Божественна літургія архієрейським чином відбулась у смт. Романів, в місцевому Свято-Успенському храмі. Настоятелем храму являється благочинний Романівської округи прот, Ярослав Коверчук.

Владику радісно зустріли дітки, прихожани і духовенство району. Після вхідних молитв і облачення на кафедрі була розпочата Євхаристична молитва. Під час літургії підносились особливі прохання про припинення ворожнечі та надбання миру і спокою в Україні.

Владика привітав священство і Романівську паству із святом та престольним торжеством їхнього храму, яке святкувалось минулим днем, побажав аби Божа Матір Своїм святим Покровом оберігала усіх від лиха і нелюбові, зігрівала серця миром, смиренням і благодаттю Свого Єдинородного і Небесного Сина.

Архієпископ Никодим очолив літургію в Романові!