Архієпископ Никодим привітав керуючого Володимир-Волинською єпархією із 45-річчям.

27.11.2013

26 листопада 2013 року, у день пам'яті Вселенського святого, святителя Іоанна Златоустого архієпископа Константинопольського, у древньому Свято-Успенському соборі міста Володимира-Волинського було відправлено урочисту соборну Божественну Євхаристію. Богуслужіння відбулося з нагоди дня народження керуючого єпархією, єпископа Володимир-Волинського і Ковельського Володимира.

Привітати архіпастиря та підтримати спільним молитовним єднанням прибуло чимало архієреїв, духовенства та гостей. В переддень свята у величному соборі було звершено урочисту Всенічну, в сам день свята торжественну літургію очолив митрополит Сарненський і Поліський Анатолій.

Після завершення літургії було відслужено подячний молебень, після чого Владика Володимир приймав вітання від присутніх. Митрополит Анатолій від імені усіх приїжджих архієреїв привітав керуючого Володимир-Волинською єпархією із 45-річчям, побажав милості та заступництва Божого, а також ще багато років нести своє архіпастирське служіння на благо Святої Церкви Христової.

Архієпископ Никодим вітаючи Владику Володимира, побажав духовної і фізичної крепості та плідних трудів на ниві Христовій.