Архієпископ Никодим відвідав село Марківці - малу батьківщину Блаженнішого Митрополита Володимира!

05.07.2015

4 липня 2015 року, напередодні першої річниці з дня смерті Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Володимира, чимало ієрархів та духовенства УПЦ зібралося у селі Марківці, малій батьківщині спочилого Предстоятеля. Тут, у місцевому храмі, було звершено заупокійну Божественну літургію.

Євхаристичну молитву розділили між собою: митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній, митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископи Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископи Городницький Олександр та священики різних єпархій. Після закінчення літургії відбулась велика панахида, на котрій підносились молитви за упокій спочилого Блаженнішого Владики Володимира.

Разом із іншими архієреями архієпископ Никодим відвідав кладовище на якому поховані батьки спочилого Предстоятеля УПЦ - Маркіан і Феодосія. Була звершена заупокійна літія.

У цей же день Владика Никодим відвідав фотовиставку "Село Марківці - мала батьківщина Блаженнішого Митрополита Володимира". Фотоекспозиція представлена у місті Вінниці та ініційована митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном. Як повідомили у Вінницькій єпархії фотоекспозиція передає благоговійне ставлення Блаженнішого Митрополита Володимира до своєї малої батьківщини та рідних людей, що не може не стати прикладом для майбутніх поколінь.