Архієпископ Никодим взяв участь у воскресній Всенічній у кафедральному соборі м. Вінниці!

10.06.2017

10 червня 2017 року, напередодні Неділі 1-ї після П'ятидесятниці, Всіх святих, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці відбулось урочисте Всенічне бдіння. Очолили богослужіння митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт та архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владикам співслужили міські та соборні священики.

Вечірнім богослужінням розпочалися урочистості з нагоди 10-ї річниці перебування митрополита Вінницького і Барського Симеона на Вінницькій кафедрі.

Після полієлею Владика Симеон нагородив благодійника Вінницької єпархії Олександра Ревунова, який допомагає у побудові храмів та соціальній роботі орденом святителя Миколая за благодійність. Олександр Ревунов подякував за нагороду та привітав митрополита Симеона з 10-річчям перебування на Вінницькій кафедрі і вручив владиці букет квітів.

Інформаційне джерело: Офіційний веб-сайт Вінницької єпархії