09.05.2012

8 травня, у Синодальному залі Київської Митрополії, під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

Архієпископ Никодим взяв участь у засіданні Священного Синоду УПЦ.

В засіданні взяли участь: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Луганський і Алчевський Іоаннікій, митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій, митрополит Донецький і Маріупольській Іларіон, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, архієпископ Хустський і Виноградівський Марк, архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Бердянський і Приморський Єлисей.

Архієпископ Никодим взяв участь у засіданні Священного Синоду УПЦ.

На початку засідання, Предстоятель Української Православної Церкви звернувся до ієрархів зі вступним словом:

«Вітаю вас із святом Пасхи, що вже уходить, і бажаю, щоби Христос не залишав нас у наших справах, думках та серцях. Хочу поклонитися усім, хто перебував поруч під час моєї хвороби – владикам, отцям та мирянам і бажаю, щоби Господь воздав їм за це»

34 журналом, Священний синод, вислухавши рапорт Преосвященного Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського про встановлення святкування Подільської ікони Божої Матері, ухвалив:

1. Встановити святкування Подільської ікони Божої Матері в день віддання свята Успіння Божої Матері.

2. Календарній комісії внести відповідні доповнення в Церковний календар Української Православної Церкви.

Інформаційне джерело: Офіційний веб-сайт УПЦ