Архієпископ Никодим звершив літургію у Свято-Миколаївському храмі міста Кривий Ріг.

20.06.2016

20 червня 2016 року, на другий день Трійці Церква шанує святого Духа. Божественну літургію з нагоди свята архієпископ Житомирський та Новоград-Волинський Никодим очолив у Свято-Миколаївському храмі міста Кривий Ріг.

За богослужінням Владиці співслужили клірики Криворізької єпархії. Після літургії архієпископ Никодим привітав присутніх у храмі і Днем шанування Третьої іпостасі святої Трійці, побажав аби Дух святий наповнював кожне серце вірою, терпінням та любов'ю.

Після цього Владика звершив у храмі чин відспівування.