03.04.2014

Архієрейська молитва у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира.

Архієрейська молитва у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира.3 квітня 2014 року, у четвер п'ятої седмиці Великої Чотиридесятниці богослужіння архієрейським чином відбулось у Свято-Успенському архієрейському соборі обласного центру.

Літургію Напередосвячених Дарів очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпсикоп Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужили клірики Свято-Успенського храму: прот. Олег Целуєв, прот. Володимир Ігнатюк, ієрей Віктор Голубовський та клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору прот. Сергій Грицаюк.

По завершенні богослужіння Владика звернувся до вірян із словом постових настанов, причасників привітав із прийняттям святих Христових Таїн.