Архіпастирська молитва у с.Райківці.

21.07.2012

21 липня 2012 року, у день пам'яті Казанської ікони Божої Матері, у с. Райківці, Хмельницького району, у місцевому храмі на честь Архістратига Божого Михаїла, Архієрейським чином, була звершена Свята Божественна Літургія.

Архіпастирська молитва у с.Райківці.Архіпастирська молитва у с.Райківці.

Євхаристичне спілкування розділили між собою чотири Архіпастирі: митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній, котрий очолив Богослужіння, митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеймон та архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Високопреосвященнішим Владикам співслужило духовенство Хмельницької та Вінницької єпархій.

Після урочистого Богослужіння Архієреї, духовенство та прихожани вийшли на Хресний хід навколо храму. На завершення свята Архіпастирі привітали вірян зі святом та преподали усім Боже благословення.

Архіпастирська молитва у с.Райківці.