Архіпастирська молитва у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі м. Житомира.

18.07.2014

18 липня 2014 року, у п'ятницю, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив урочисту Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого у Свято-Хрествовоздвиженському кафедральному соборі міста Житомира.

За богослужінням його Високопреосвященству співслужили: благочинний Житомирського районного округу прот. Богдан Лядобрук, клірики Спасо-Преображенського кафедрального собору - прот. Григорій Рогальський і прот. Сергій Грицаюк та інші.

Під час літургії Владика звершив дияконську хіротонію, котрої удостоївся випускник Київської духовної семінарії Димитрій Кольченко. Новорукополеженому диякону архіпастир побажав ревності і мудрості у служіння, смирення та терпіння. Насамкінець архієпископ Никодим звернувся із словом проповіді до присутніх вірян.