20.04.2012

У п'ятницю Світлої седмиці Православна Церква разом з Великодньою службою здійснює молитву в честь Пресвятої Богородиці, заради Її «Живоносного Джерела" і вшановує ікону Божої Матері "Живоносне Джерело". Архіпастирський візит до Іванівки.Шанування образу пов'язане з чудесним зціленням Богоматір'ю сліпого поблизу Константинополя, свідком чого став воїн Лев Маркелл, майбутній імператор. Згодом на місці джерела він спорудив храм і назвав його «Живоносне Джерело». Кожна молитва цього дня нагадує нам про всесвітнє заступництво Богородиці, Її невтомну турботу і клопотання перед Сином і Господом Іісусом Христом.

У цей день разом з Великодніми стіхірами і тропарями звучать піснеспіви служби іконі Божої Матері з чудовою назвою "Живоносне Джерело".

Архіпастирський візит до Іванівки.

З Архіпастирським візитом у Світлу п'ятницю єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав храм на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» в с. Іванівка, Житомирського району. Владику зустрічали: благочинний округу прот. Богдан Лядобрук, настоятель храму ієром. Лавр (Березовський), духовенство та мешканці села. За Божественною Літургією, до свята Пасхи, ієромонах Лавр та священик Олександр Скачков, були нагороджені наперсним золотим хрестом, ігумен Макарій (Бойко), насельник Спасо-Преображенського Тригірського монастиря - наперсним хрестом з прикрасами.

Архіпастирський візит до Іванівки.

В завершення святкової служби був здійснений хресний хід до джерела (колодязя), який був освячений владикою Никодимом. Прославляючи Господа, радіючи про Воскресіння Христове, в цей день весь люд прославляє Пречисту Богородицю, яка з ласки Своєї дарувала колись в Константинополі, а тепер і у нас джерело живоносної води. Адже воду, освячену в сьогоднішній день воістину можна вважати цілющою. І кожна людина, що з вірою і любов'ю приступає до неї, неодмінно отримує зцілення!

Прес-служба Житомирського районного округу.

Архіпастирський візит до Іванівки.Архіпастирський візит до Іванівки.Архіпастирський візит до Іванівки.Архіпастирський візит до Іванівки.Архіпастирський візит до Іванівки.Архіпастирський візит до Іванівки.Архіпастирський візит до Іванівки.Архіпастирський візит до Іванівки.Архіпастирський візит до Іванівки.