Архіпастирський візит у Червоноармійський благочинний округ.

05.04.2012
Архіпастирський візит у Червоноармійський благочинний округ.

У четвер, 5 квітня 2012 року, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Преосвященніший Никодим, з архіпастирським візитом відвідав Червоноармійське благочиння, очоливши Богослужіння у Свято-Іоанно-Богословському храмі с. Ясна Поляна. Архіпастирський візит у Червоноармійський благочинний округ.

За Літургією Передосвячених Дарів Владиці співслужив благочинний округу, а також духовенство благочиння. Передувала Службі сповідь окружного священства, котру провів духівник благочиння - ієрей Олександр Скачков. Прочитавши часи всі вийшли на зустріч правлячого єпископа.

Хоч людей у храмі на молитву зібралось небагато, проте благодатна сила молитви огортала всіх присутніх.

Після завершення Святої Божественної Літургії Владика Никодим звернувся до духовенства та вірян із постовими настановами.

Архіпастирський візит у Червоноармійський благочинний округ.Архіпастирський візит у Червоноармійський благочинний округ.Архіпастирський візит у Червоноармійський благочинний округ.Архіпастирський візит у Червоноармійський благочинний округ.Архіпастирський візит у Червоноармійський благочинний округ.Архіпастирський візит у Червоноармійський благочинний округ.