Архіпастирська молитва у Бердичеві!

02.10.2015

1 жовтня 2015 року, у день пам'яті ікони Божої Матінки "Цілителька", архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав місто Бердичів. У лікарняному храмі на честь вище згаданого образу Богоматері Владика разом із священиками району розділив радість Божественної Євхаристії.

Після богослужіння відбувся урочистий хресний хід. Вітаючи духовенство та вірян із святом Владика промовив проповідь, в якій відзначив велику силу молитвенного заступництва Пресвятої Богородиці, як Небесної Матері кожного християнина. Також архієрей побажав усім аби Пресвята Діва кожному допомагала зцілюючи душевні і тілесні недуги.

У цей святковий день Владика відвідав ще одне селище неподалік Бердичева - Райки. Тут знаходиться нещодавно побудований і освячений храм в честь святої Трійці. Біля святого храму майже вже збудований меморіальний комплекс, котрий згодом поміччю Божої буде освячено. Владика відвідав комплекс споруд на території церкви, поспілкувався, а також виразив захоплення та щиру подяку основному благодійнику храму, Габріелу Карленовичу, який трудиться у славу Небесну.

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Архіпастирська молитва у Бердичеві!