Архіпастирський візит у Коростишів.

23.11.2015

22 листопада 2015 року, Українська Православна Церква вшановує образ Божої Матері "Скоропослушниця". Цього дня архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святу Божественну літургію у нижньому храмі в честь великого князя Володимира головного собору міста Коростишева.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Коростишівського району архім. Яків (Шумов), благочинний Житомирського району прот. Богдан Лядобрук, благочинний Баранівського району прот. Роман Клим, священики Коростишівського благочиння та інші.

Під час літургії архієпископ Никодим звершив священицьку хіротонію. Насамзавершення Владика привітав духовенство та мирян із святом, закликав постійно молитися до Пресвятої Діви Богородиці і свято вшановувати Її помічний для людей образ "Скоропослушниця".

Архіпастирський візит у Коростишів.