Архієпископ Никодим: діти наша майбутня історія!

06.01.2015

11 січня 2015 року о 16.00, у приміщенні обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. І.Кочерги відбудеться щорічний благодійний вечір колядок і вінчування. Мета заходу - зберегти і дати можливість продовження у нашому і наступних поколіннях розвиток Різдвяних традицій. Також зібрати кошти для діточок-сиріт, котрих літом оздоровити в дитячому таборі.

6 січня, о другій годині дня, в Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулась прес-конференція головного ініціатора благодійного концерту, Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського. Захід було проведено за участі житомирських журналістів та представників ЗМІ.

Владика детально розповів присутнім про проведення благодійного вечору колядок, розповів які церковні хори і світські колективи, а також народні артисти приймуть участь у дійстві, а також закликав усіх житомирян долучитися до доброї справи.

Архієпископ Никодим: діти наша майбутня історія!