Архієпископ Никодим очолив недільну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира!

17.07.2016

17 липня 2016 року, у Неділю 4-ту після трійці, у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулась святкова Божественна літургія архієрейським чином.

Богослужіння за участі вірян та співслужіння кліриків храму очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Нвоград-Волинський.

Під час літургії була піднесена молитва за мир в Україні.

Після богослужіння та звершення подячного молебня Владика Никодим звернувся до присутніх із словом проповіді. Архіпастир закликав вірян до любові, терпіння, смирення та чистоти віри, також розповів про Всеукраїнський хресний хід миру і молитви за Україну, який наразі проходить Житомирською єпархією.

Владика закликав усіх по можливості взяти участь у маштабному заході, аби спільною молитвою випросити у Бога та Божої Матері довгоочікуваний мир та припинення кровопролиття у нашій багатостраждальній Україні.