Архієпископ Никодим очолив святкову літургію у Свято-Різдво-Богородичному храмі м. Чуднів.

13.12.2014

13 грудня 2014 року, у день пам'яті святого апостола Христового Андрія Первозванного, керуючий Житомирською єпархією, Високопреосвященнішщий архієпископ Никодим відвідав містечко Чуднів та очолив святкову Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого у храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці.

Благочинний Чуднівського району і настоятель церкви, протоієрей Андрій Змієвський, цього дня відзначає пам'ять свого Небесного покровителя і хранителя. Привітати священослужителя і розділити архієрейську Євхаристію прибули окремі отці благочинні, зокрема: благочинний Новоград-Волинського Троїцького округу прот. Валентин Мороз та благочинний Романівського району прот. Ярослав Коверчук.

Богослужіння завершилось молитвою до святого апостола Андрія Первозванного. Насамкінець Владика Никодим виголосив проповідь, в якій підкреслив велику працю апостольську та місійну діяльність святого Андрія, зокрема і на теренах нашої держави. Також архіпастир висловив особливі і щирі слова привітання імениннику, отцю Андрію, побажав аби Всемилосердний Господь молитвами Свого вірного апостола постійно підкріпляв та давав духовну наснагу у служінні.

У знак звершеного богослужіння Владика Никодим вручив отцю благочинному просфору та подарував кабінетний хрест.