Архієпископ Никодим привітав керуючого Вінницькою єпархією із Днем Ангела та взяв участь у богослужінні в Браїлівському монастирі.

15.09.2014

14 вересня 2014 року, свята Православна Церква вшановує пам'ять преподобного Симеона Стовпника. Щорічно у цей день доволі багато вірян та духовенства збирається у Спасо-Преображенському соборі міста Вінниці, адже правлячий архієрей, Високопреосвященніший митрополит Симеон відзначає День свого Небесного хранителя і покровителя.

У переддень свята у соборі було звершено святкову Всенічну. Богослужіння у співслужінні іменинника торжества звершили: архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеймон та архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

На сам же урочистий і нарочитий день митрополита Симеона привітати та молитвенно розділити радістьт святої Євхаристії прибуло чимало архієреїв та духовенства із різних єпархій. У кафедральному соборі зібралося доволі багато прихожан та гостей.

Завершилась молитва традиційними вітаннями для винуватця свята. Від усіх архієреїв Владику-іменинника привітав настоятель Києво-Печерської Лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Насамкінець Владика Симеон подякував усім за спільну молитовну підтримку та вітання, побажав аби в кожній християнській душі панував мир, любов та єдність.

15 вересня 2014 року, керуючий Житомирською єпархією, Високопреосвященніший архієпископ Никодим взяв участь у святковій Божественній літургії у Браїлівському Свято-Троїцькому жіночому монастирі. Обитель знаходиться у Жмеринському районі Вінницької області.

Цього дня монастир урочисто відзначає престольне свято нижнього храму названого на честь святих преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських. Богослужіння у співслужінні чотирьох архієреїв очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. В обителі зібралося доволі багато духовенства та богомольців.

На самзавершення урочистого святкування було звершено хресний хід, після чого Владика Симеон привітав усіх присутніх із святом.

Прес-служба Житомирської єпархії