Архієпископ Никодим відвідав Червоноармійське благочиння

27.03.2015

27 березня 2015 року, у п'ятницю п'ятої седмиці Великого посту, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архієрейським візитом відвідав Червоноармійське благочиння. В цей день священики округу приступили до таїнства покаяння.

Свята Божественна літургія Напередосвячених Дарів відбулася у невеликому селищі під назвою Старий Майдан. Настоятель та прихожани місцевого Свято-Троїцького храму радісно зустріли Владику та запросили на спільну молитву. За богослужінням архіпастирю співслужив в.о благочинного прот. Василій Волосянський та духовенство району.

На завершення молитви Владика привітав священослужителів із сповіддю та прийняттям святих Христових Таїн, прихожан привітав із завершенням передостанньої седмиці Великого посту, побажав Божої помочі і підтримки, закликав постійно приходити до храму на спільну молитву.

Архієпископ Никодим відвідав Червоноармійське благочиння