Архієпископ Никодим відвідуючи Вінницьку єпархію взяв участь в освяченні нового храму!

10.06.2017

10 червня 2017 року, у день відданя свята П'ятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт та архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершили чин освячення храму на честь святого великомученика Георгія Побідоносця, що у м. Вінниці. Верхній храм, який ще будується, буде освячений на честь Воскресіння Словущого.

Після чину освячення архіпастирі звершили Божественну літургію. Владикам співслужили священики м. Вінниці.

По закінченні літургії та хресної ходи навколо храму митрополит Симеон привітав настоятеля протоієрея Валерія Швеця та парафіян з визначною подією в житті громади та подарував ікону Божої Матері "Озерянська".

Інформаційне джерело: Офіційний веб-сайт Вінницької єпархії