Архієпископ Никодим відзначив 5-річчя перебування на Житомирській кафедрі!

14.06.2016

14 червня 2016 року, в день пам'яті святого преподобного Агапіта лікаря та чудотворця Печерського, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим молитовно відзначив 5-ту річницю свого перебування на Житомирській кафедрі.

З нагоди річниці у Житомирському спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулась Божественна Євхаристія. Очолив богослужіння правлячий архієрей. Його Високопреосвященству співслужили: архієпископ Городницький Олександр, благочинні та духовенство Житомирської єпархії.

Під час служби були піднесенні молитви за мир та спокій в Україні.

Після завершення літургії Владику Никодима привітав архієпископ Олександр, священики та миряни із значною датою, побажали успіху і духовної наснаги у подальших працях на благословенній Житомирській землі.

У свою чергу Житомирський архіпастир подякував усім за 5 років приємного спілкування, спільного єднання у молитві та трудах.

Архієпископ Никодим відзначив 5-річчя перебування на Житомирській кафедрі!