Архієпископ Никодим взяв участь у богослужінні в Калинівці.

08.07.2014

8 липня 2014 року, архієпископ Житомирський і новоград-Волинський Никодим взяв участь в урочистостях та святковому богослужінні у місті Калинівка, вінницької єпархії. Перед початком богослужіння сотні вірян та десятки священиків пройшли традиційною хресною ходою до місця звершення літургії.

Калинівське чудо стосується Калинівського хреста, який колись поставили на в’їзді до населеного пункту. Історія довкола хреста насичена багатьма переказами про його чудотворність. У 1923 році тут сталося чудо - з простреленого п'яним солдатом хреста потекла справжня кров. Відтак він є християнською реліквією та місцем паломництва вірян.

Святкову літургію у співслужінні архієпископа Могилів-Подільського і Шаргородського Агапіта і архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. У святковому богослужінні взяли участь священики Вінницької єпархії та запрошене на свято духовенство.

Архієпископ Никодим взяв участь у богослужінні в Калинівці.