Архієпископ Никодим взяв участь у заупокійній літургії в Києво-Печерській Лаврі.

06.07.2014

6 липня 2014 року, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври відбулась заупокійна Божественна літургія за спочилим Блаженнішим Митрополитом Володимиром. У богослужінні під очоленням Місцеблюстителя, митрополита Чернівецького і буковенського Онуфрія, взяли участь ієрархи УПЦ, в тому числі архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Сотні і тисячі вірян з різних куточків України продовжують прощатися з Предстоятелем. Бажаючі матимуть змогу прощатися з Блаженнішим Владикою сьогодні протягом дня і ночі до початку ранкового богослужіння.

Священий Синод, котрий засідав після богослужіння вирішив, що відспівування Блаженнішого Митрополита Володимира буде звершено 7 липня, на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври, а погребіння – на лаврському братському кладовищі біля храму Різдва Божої Матері. Початок богослужіння – 7-00 ранку.