30.09.2015

29 вересня 2015 року, в день пам'яті святого преподобного Кукші Одеського, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь у святковому богослужінні в Свято-Успенському Одеському чоловічому монастирі.

Літургію з нагоди свята, у співслужінні ієрархів УПЦ очолив митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел. Преосвященним архієреям співслужили священослужителі та насельники обителі у священому сані. Богослужіння у цей день відвідало доволі багато вірян і гостей.

Напередодні свята архієпископ Никодим взяв участь в урочистій Всенічній.

Після Божественної літургії відбувся хресний хід, у завершення якого митрополит Агафангел звернувся із словом вітання до духовенства та мирян.

Фото прес-служби одеської єпархії

Архієпископ Никодим взяв участь в урочистостях присвячених пам'яті прославлення прп. Кукші Одеського!!