Архієпископ Никодим зустрівся із дітьми-чорнобильцями.

03.05.2016

3 травня 2016 року, у третій день Пасхи, на запрошення архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима у місто Житомир із селища Здвижівка (Київська обл.) прибула група дітей-чорнобильців. Дітки приїхали із місцевим священиком на екскурсію.

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі архієпископ Никодим сердечно і щиро привітав діток із святом Воскресіння Господнього, вручив кожному іконочку святого священомученика павла Житомирського. Для дітей була організована екскурсія по усіх храмах міста Житомира, а ще у музей космонавтики ім. С.П. Корольова і Житомирську кондитерську фабрику "Житомирські Ласощі".

Третій день Пасхи: Божественна літургія у тригірському монастирі. Зустріч із дітками-чорнобильцями!