Архієпископ Никодим звершив Божественну літургію разом із Намісником Києво-Печерської Лаври!

13.05.2017

13 травня 2017 року, у суботу седмиці 4-ї після Пасхи, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав селище Вільха, що у Романівському благочинні Житомирської єпархії.

У місцевому храмі на честь Покрови Пресвятої Богородиці Владика разом із Намісником Києво-Печерської Лаври, митрополитом Вишгородським і Чорнобильським Павлом звершив святкову Божественну літургію. Високопреосвященним архієреєм співслужили: настоятель храму схіарімандрит Амфілохій (Волощенко), благочинний Романівського округу протоієрей Ярослав Коверчук, благочинний Баранівського району протоієрей Роман Клим, а також духовенство запрошене на свято та гості у священому сані.

Богослужіння архієрейським чином відвідало чимало прихожан та гостей.

Після читання Євангелія, а також після закінчення літургії митрополит Павел звернувся до вірних із настановчим словом проповіді. Намісник Лаври привітав архієпископа Никодима, собор священства та богомольців із святом, побажав помочі Небесної Цариці та Її ходатайства перед Творцем.

У свою чергу Владика Никодим подякував митрополиту Павлу за спільну молитву у святій Євхаристії та візит на Православну Житомирщину.