Архієпископ Никодим звершив літургію у Свято-Успенському Зимненському монастирі.

21.07.2014

20 липня 2014 року, у неділю шосту після святої П'ятидесятниці, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святкову Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого у головному соборі Святогірського Свято-Успенського ставропігійного жіночого монастиря, що у Зимному.

За богослужінням Високопреосвященнішому Владиці співслужили священики із Володимир-Волинської єпархії; молитвенно оспівував Євхаристію сестринський хор. У цей воскресний день до монастиря прийшло помолитися чимало прихожан та гостей.

Після завершення літургії архієпископ Никодим звернувся до присутніх із напутньою проповіддю. Владика привітав усіх із недільним днем, подякував за спільне молитовне єднання.