Архієпископ Никодим звершив заупокійну літургію у Свято-Успенському архієрейському соборі.

22.06.2017

22 червня 2017 року, у четвер седмиці третьої після П'ятидесятниці, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив заупокійну святу Божественну літургію у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі на Подолі. Його Високопреосвященству співслужили: клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору прот. Сергій Грицаюк та клірик Успенського собору прот. Володимир Ігнатюк.

Під час богослужіння на заупокійній ектинії були піднесенні молитви за всіх від віку спочилих православних християн та воїнів Другої Світової Війни, так як в цей день рівно 76 років тому розпочалась Велика Вітчизняна війна. Також заупокійні прохання були піднесенні за спочилого батька Владика, раба Божого Василія, котрий 3 роки тому відійшов у вічність.

Після закінчення літургії Владика очолив велику панахиду, а на її закінчення подякував богомольцям та духовенству за спільну молитву.