Архієрейська молитва на Подолі.

11.01.2015

11 січня 2015 року, у Неділю після свята Різдва Христового, урочиста архієрейська Божественна літургія відбулась у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі на Подолі. Очолив Євхаристичне єднання Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

За богослужінням Владиці співслужили: гість із Волині, Голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії прот. Валентин Марчук, клірики Успенського собору: прот. Олег Целуєв та ієрей Віктор Голубовський, а також клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору прот. Сергій Грицаюк.

Після прочитання зачала Євангельського до присутніх у храмі вірян із настановчим словом проповіді вийшов прот. Валентин. Священик детально розтлумачив недільне Євангелії та привітав усіх зі святом.

На завершення богослужіння архієпископ Никодим подякував собору духовенства та вірянам за спільну молитву, привітав усіх із недільним днем та закликав Боже благословіння на присутніх у храмі. Також Владика прийняв від отця Валентина щирі слова вдячності та цінний подарунок - факсимільне видання святого Євангелія та Луцького псалтиря 1384 року.

Архієрейська молитва на Подолі.