Архієрейське богослужіння у Сонячному

17.05.2016

17 травня 2016 року, у вівторок, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архіпастирським візитом відвідав храм на честь святого апостола Іоанна Богослова, який знаходиться у селищі Сонячне, поблизу міста Житомира.

У святому храмі Владика очолив урочисту Божественну літургію. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Коростишівського округу архім. Яків (Шумов), благочинний Житомирського районного округу прот. Богдан Лядобрук, настоятель парафії прот. Димитрій Гайдан та інші.

По завершенні богослужіння відбувся подячний молебень. Архієпископ Никодим подякував духовенству та вірним за молитви та єднання у святій літургії, а також привітав настоятеля із 30-річним ювілеєм з дня народження та удостоїв церковного ордену.

Архієрейське богослужіння у Сонячному