Архієрейське богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі

14.08.2014

14 серпня 2014 року, у день винесення чесних древ Животворящого Хреста Господнього, а також пам'яті мучеників за віру Макковеїв Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський очолив урочисту Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі обласного центру.

У цей святковий день у величному храмі на молитву зібралося доволі багато вірян. Під час богослужіння Владика Никодим звершив священицьку хіротонію.

Насамкінець богослужіння були прочитані уставні молитви і архіпастир, разом з духовенством освятили принесені вірянами зілля і мед.

Високопреосвященніший Владика привітав духовенство та богомольців із урочистим днем, розповів про благодатну допомогу Хреста Господнього, а також про несамовите подвижницьке стояння у вірі мучеників Макковеїв.

Важливо зазначити, що цього дня вже розпочався Успенський піст, піст що прирівнюється за строгістю до Великого, хоча триває дві неділі. Через святий та благодатний піст ми налаштовуємо свої душі на щире покаяння, перебуваємо у роздумах про її спасіння, самовдосконалюємо своє духовне, внутрішнє середовище, щоб із чистим серцем зустріти свято Успіння Пресвятої Богородиці.

Прес-служба Житомирської єпархії

Архієрейське богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі