Архієрейське богослужіння у Свято-Іаківльському храмі міста Житомира.

20.01.2022

20 січня 2022 року, у свято Собору Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Іаківльському храмі міста Житомира.

В цей день, свій день ангела та 35-ту річницю свого нарождення відзначає настоятель Свято-Іаківльського храму протоієрей Іоанн Шевченко.

Владиці співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, Житомирський міський благочинний протоієрей Віктор Голубовський, клірики єпархії.

Під час богослужіння на малому вході, Владика Никодим нагородив правом носіння камилавки ієрея Михаїла Солонінка.

Наприкінці Владика привітав з днем тезоімеництва настоятеля протоієрея Іоанна Шевченко та звернувся до пастви зі словом проповіді.