Архієрейський візит у Баранівське благочиння.

28.03.2015

28 березня 2015 року, в Акафістну суботу Великого посту, священослужителі Баранівського благочиння Житомирської єпархії підготувавшись приступили до таїнства покаяння. Усі разом зібралися у Свято-Введенському храмі селища Довбиш.

Після таїнства сповіді була розпочата свята Божественна літургія святителя Іоанна Златоустого. Богослужіння очолив правлячий архієрей, Високопреосвященніший Никодим архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужив благочинний району прот. Роман Клим та духовенство благочиння.

На закінчення літургії архієпископ Никодим вимовив слово насановчої проповіді. Владика привітав священиків із очищенням душі та прийняттям святих Христових Таїн та привітав усіх вірян із днем особливого шанування Пресвятої Діви Богородиці.

Архієрейський візит у Баранівське благочиння