Архієрейський візит у Червоноармійське благочиння: літургія у с. Ясна Поляна.

09.10.2015

9 жовтня 2015 року,архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Свято-Іоанно-Богословський храм селища Ясна Поляна, що у Червоноармійському благочинні Житомирської єпархії. В цей день Церква святкує пам'ять апостола любові - Іоанна Богослова, того учня Христового, який своїм вірним і ревним ставленням до Спасителя заслужив Його особливу любов і повагу серед усіх апостолів.

Жителям селища Ясна Поляна візит Владики приніс велику радість. Дорогого гостя зустрічали дітки із квітами і короваєм. У співслужінні благочинного та священства району архієпископ Никодим очолив у храмі урочисту літургію. Після закінчення молитви навколо храму відбувся святковий хресний хід.

У своїй проповіді Владика привітав усіх із малою Пасхою храму, закликав прихожан частіше відвідувати церкву, посильно молитися за мир і спокій в Україні.

Архієрейський візит у Червоноармійське благочиння: літургія у с. Ясна Поляна.