Батьківські збори недільної школи.

26.10.2014

24 жовтня 2014 року, з благословіння Високопреосвященнійшого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, у приміщенні воскресної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору відбулися батьківські збори, які провів духівник школи - протоієрей Миколай Синюк.

Помолившись, отець Миколай обговорив з батьками чимало важливих загально церковний питань, розповів про внутрішнє життя школи, її оновлення та нові ідеї, щодо її діяльності. Також було запропоновано зібрати малюнки наших вихованців та відправити їх в зону АТО для підтримання духу бійців.

Як повідомив духівник школи 08 листопада передбачається паломницька поїздка до храмів та монастирів столиці України.
Окрім цього на зборах протоієрей Микалай Синюк розповів батькам про підготовку діточок до святкового концерту присвяченого до дня пам’яті Святого угодника Божого Миколая.

Насамкінець отець Миколай побажав всім Божої помочі, а також закликав возносити постійно свої молитви за мир в Україні.

Анастасія Пінчук.

Батьківські збори недільної школи.