БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ У НЕДІЛЬНІЙ ШКОЛІ

09.02.2015

«…ВІН ЖЕ ДИТИНУ ПОКЛИКАВ,
І ПОСТАВИВ ЇЇ СЕРЕД НИХ І СКАЗАВ:
ІСТИННО КАЖУ ВАМ, ЯКЩО НЕ ЗВЕРНЕТЕСЯ
І НЕ БУДЕТЕ ЯК ДІТИ, НЕ ВВІЙДЕТЕ В ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ…»

Не просто Ісус Христос постав перед дорослими дітьми. Кожна людина колись була дитиною. Згадайте чим ми жили, що мріяли. Дорослішаючи, ми часто втрачаємо здатність мислити і сприймати світ в просторі дитини. Вони подібні маленьким струмочкам, чистим, світлим, з відкритими як небо очима.

3 лютого 2015 року, з благословіння Високопреосвященнійшого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, у приміщенні воскресної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору відбулися батьківські збори, які провів духівник школи - протоієрей Миколай Синюк.

Помолившись, отець Миколай розповім присутнім про те, чим займаються діти у недільній школі, поділився планами на майбутнє, обговорив з батьками чимало важливих загально церковних питань, розповів про внутрішнє життя школи, її оновлення та нові ідеї, щодо її діяльності, попросив батьків бути активнішими у житті недільної школи.

Як повідомив духівник школи 14 лютого передбачається інтелетуальна гра «Що? Де? Коли?» між недільними школами міста Житомира, а також 14 березня (субота) передбачається паломницька поїздка до храмів та монастирів столиці України.

У недільній школі діти отримують зачатки знань про Бога і біблійних істин, що допомагає їм у майбутньому жити в чистоті і не піддаватися спокусам цього світу. Всі батьки мріють зберегти у своїй дитині моральні принципи і норми, які відповідають здоровому способу життя, хорошому інтелектуальному і творчому розвитку.

Сьогоднішня малеча, яка засвоїла правила християнської етики, стане в майбутньому новим, духовно-здоровим поколінням нації.

Окрім цього на зборах протоієрей Миколай Синюк розповів батькам про підготовку діточок до святкового концерту присвяченого до Святого Воскресіння Христового.

Насамкінець отець Миколай побажав всім Божої помочі, а також закликав возносити постійно свої молитви за мир в Україні.

Вчитель недільної школи Вікторія Глущук

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ У НЕДІЛЬНІЙ ШКОЛІ