Бесіда із правоохоронцями у м. Новограді-Волинському.

06.05.2012

4 травня 2012 р. чергову бесіду з правоохоронцями МВ УМВС м. Новограда-Волинського провів протоієрей Ярослав Мішустін. Бесіда із правоохоронцями у м. Новограді-Волинському.Тематика періоду від свята Пасхи до свята Вознесіння, яка так глибоко і дохідливо виражена богослужбовим досвідом Церкви, пов'язана з особливостями внутрішніх і зовнішніх проблем суспільства. Бесіда із правоохоронцями у м. Новограді-Волинському.

У людей, що покликані їх розв'язувати має бути особлива наснага, особиста сила волі, сумлінність, доблесть і насамперед добрий моральний дух.

Саме такі чесноти важливо утримувати стражам закону і порядку. І саме Церква, як добра матір, що безмежно любить дітей і все заради цієї любові робить, очікує довіру від своїх чад, що неодмінно дасть добрі плоди для їх кращого майбутнього.

Прес-служба Новоград-Волинського благочиння.