25.04.2012

24 квітня, у день свого народження, благочинний Попільнянського округу, протоієрей Петро Лис, звершив святкову Божественну Літургію. У Попільнянському Свято-Миколаївському храмі зібрались віруючі, які прийшли привітати свого настоятеля, та духовенство округу, яке співслужило о.Петру. Благочинний Попільнянського округу молитвенно відзначив День свого народження.Радісні пасхальні піснеспіви та весняні квіти доповнювали зворушливу атмосферу, що панувала у храмі у цей святковий сонячний день. Після Літургії був відслужений молебень, під час якого присутні вознесли молитви до Бога за свого духовного наставника.

Благочинний Попільнянського округу молитвенно відзначив День свого народження.

Багато щирих та теплих слів лунало в цей день для батюшки. Священики вітали свого благочинного та дякували за підтримку на нелегкій тернистій ниві служіння Богу. Найкращими побажаннями та натхненними віршами висловлювали свою любов та повагу духовні чада протоієрея Петра. Віруючі дякували настоятелю за його пастирську любов, за молитви та уважність до кожного, за мудрі життєві поради та настанови у духовному житті.

Трудами та стараннями священика у храмі панує затишок, тепло та благодать, і кожний, хто спішить сюди зі своїми проблемами та питаннями знайде тут допомогу і розраду для душі. У нелегких пастирських трудах батюшку завжди підтримує його велика сім'я, яка є прикладом для багатьох та вірним тилом для самого священика, що дарує йому спокій, впевненість та радість.

Хор та всі присутні співали дорогому пастирю «Многая літа» та бажали покровительства і заступництва усіх святих.

Прес–служба Попільнянського округу.