Благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис молитовно відзначив День ангела

15.07.2015

12 липня 2015 року, у шосту неділю по Пятидесятниці, коли свята Православна церква святкує Славних и всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла, благочинний Попільнянського округу, настоятель Свято-Миколаївського храму селища Попільні протоієрей Петро Лис молитовно відзначив День ангела.

Зранку богослужіння в райцентрівському храмі розпочалося читанням Акафіста та Молебнем. А потім благочинний у співслужінні духовенства району звершив Божественну Літургію.

Після читання Святого Євангелія зі словами проповіді до присутніх у храмі звернувся зять отця Петра протоієрей Сергій Грицаюк, який розповів про життя святих первоверховних апостолів Петра і Павла і закликав молитись за мир і спокій в Україні та берегти і зміцнювати православну віру – віру своїх батьків і дідів.

За богослужінням була піднесена молитва за мир в Україні.

Не зважаючи на те, що у вихованців недільної школи нині канікули, храм був переповнений дітьми різного віку. Так вже ведеться у Попільні, що в День ангела благочинного улюбленого батюшку вітають не лише дорослі, а й діти. Вони співали в дитячому хорі і вітали отця Петра віршованими рядками, підносячи йому свою любов і букети квітів. А розчулений іменинник благословив кожного та пригостив солодощами.

Благочинного привітав його зять протоієрей Сергій Грицаюк, який побажав отцю Петру доброго здоров’я, божого благословіння і твердості у вірі, якою особливо відзначався його небесний покровитель.

Від імені духовенства району отця Петра привітав заступник благочинного, настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму села Голуб’ятин та Свято-Хресто-Воздвиженського храму села Парипси протоієрей Андрій Гороцюк, від прихожан – хорист Володимир Ющук, від хористів – регент Наталі я Бердичевська.

Загалом храм того дня був переповнений попільнянцями та прихожанами інших парафій і, здавалося, кожен намагався передати батюшці часточку свого серця, привітати і піднести квіти.

- Нехай Господь оберігає всіх нас молитвами святих первоверховних апостолів Петра і Павла на шляху, що веде до вічного спасіння, і допомагає нам творити волю Божу, - сказав отець Петро, завершуючи богослужіння після хресного ходу та освячення води у церковній криниці.
Божого благословіння, добра і здоров’я Вам, отче, на многая лєта!

Прес-служба Попільнянського благочиння.