Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) молитовно відзначив День Ангела

14.07.2023

Тринадцятого липня, коли Православна Церква святкує Собор славних і всехвальних дванадцяти апостолів, благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) молитовно відзначив День Ангела.

Липневого ранку у четвер седмиці 6-ї після П’ятидесятниці на богослужінні у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева молилися парафіяни та гості міста. Діти прийшли до храму разом із батьками...

Божественну Літургію очолив благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) у співслужінні духовенства благочиння. «Апостолов первопрестольницы и вселенныя учителие, Владыку всех молите мир вселенней даровати и душам нашим велию милость».

Цього дня Церква вшановує пам’ять святих 12-и Апостолів Христових: Петра, Андрія Первозванного, брата його, Якова Заведєєва, Іоанна Богослова, Філіпа, Варфоломія, Фому, Матфея, Якова Алфєєва, Іуду Яковлєва, або Фадея, Симона Зилота і Матфія.

Після звершення подячного молебню благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору архімандрит Варфоломій (Бойков) привітав усіх із Собором 12-ти апостолів – великим християнським святом на згадку про найближчих учнів Ісуса Христа.

Тринадцятого липня отець благочинний відзначає день пам’яті свого Небесного покровителя – святого апостола Варфоломія. З теплими привітаннями до іменинника зверталися священнослужителі, члени церковного причту, півчі кліросів собору і духовні чада. Від імені всієї пастви послушниця Ксенія Бурдельова висловила отцю Варфоломію сердечні побажання доброго сьогодення та мирного майбутнього: «Щиро зичимо Вам, дорогий наш батюшко, світлої радості і бадьорості духу, здоров’я та сил, мудрості й терпіння, милості від Господа та благодатного покрову Матері Божої у невпинних трудах настоятельських, молитов і заступництва Небесного покровителя. Всесильної Вам допомоги Божої у служінні Церкві та людям!»

У храмі урочисто й піднесено було проголошено многоліття нині тезоіменитому настоятелю храму цього архімандриту Варфоломію.

Божого благословення Вам, шановний отче Варфоломію, з Днем Ангела! Нехай зміцнить Вас Господь Своєю благодаттю у всіх добрих справах та починаннях! Многая і благая літа!

Шановний отче благочинний,
Вітаємо сердечно й щиро!
Духовна зичить Вам родина
Благословенних днів та миру!
Хай кожний день осяє світло
Божественної благодаті,
Нехай добром стежина квітне,
Здійсняться прагнення крилаті!
З Днем Ангела, шановний отче,
Хай повниться добра джерельце,
Для Вас підноситься урочо
Симфонія вітань від серця!

Пресслужба Бердичівського благочиння.