БЛАГОДІЙНІСТЬ РУКАМИ ДІТЕЙ.

07.11.2011
БЛАГОДІЙНІСТЬ РУКАМИ ДІТЕЙ.

5 листопада у храмах м. Новограда-Волинського були звершені поминальні служби. Люди, з вірою в те, що їхня молитва принесе користь померлим рідним і близьким, спішили у храми запалити свічки і помолитися.

Приємно те, що ті пожертви, котрі вони залишали у храмі знайшли тих, кому вони, власне, призначалися, а саме – хворим, людям похилого віку, нужденним. БЛАГОДІЙНІСТЬ РУКАМИ ДІТЕЙ.

Вихованці недільної школи Свято-Троїцького кафедрального собору, парафії Святих Царських мучеників і страстотерпців та активісти молодіжного клубу «NIKA» об’єднали свої зусилля і відвідали багатьох з тих, хто потребує допомоги.

Діти завітали по всім адресам, які були заплановані і передали нужденним допомогу від Церкви. Вдячні люди від несподіванки не приховували своїх сліз і щиро дякували діточкам за проявлену увагу до них.

Прес-служба Свято-Троїцького кафедрального собору м. Новограда-Волинського

БЛАГОДІЙНІСТЬ РУКАМИ ДІТЕЙ.БЛАГОДІЙНІСТЬ РУКАМИ ДІТЕЙ.