Благодійність

26.01.2016

Сьогодні, як ніколи, слова про милосердя стали актуальними для кожного з нас.

Прикладом самовідданого служіння людям є благодійні справи Української Православної Церкви Коростишівського благочиння . Особлибо відзначилася парафія Різдва Богородиці міста Коростишіва.

З благословіння благочинного Коростишівського округу , архимандрита Іакова Шумова, постійно проводяться благодійні акції . Так вже в котре в головній церкві міста було зібрано і роздано усім стареньким та немічним прихожанам подарунки.

Було розвезено більш як 40 подарунків хворим та одиноким прихожанам нашого храму. Над цим вже в котре попрацювали Олійник Ольга та Пенчева Людмила .

Особливо хочемо відзначити,як приємно зустрічали зі сльозами на очах благодійників люди похилого віку , хворі , прикуті до ліжка прихожани,які за станом здоровя та похилим віком не можуть відвідувати храм.

Благодійність