«Благодійний вечір колядок» в Андрушівському благочинні.

14.01.2013

11 січня, по благословінню Високопреосвященніщого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград–Волинського, в Андрушівському благочинні, в Будинку культури Андрушівського цукрового заводу, відбувся щорічний «Благодійний вечір колядок». На святковому дійстві був присутній секретар Житомирської єпархії, архімандрит Олексій Овсянніков.

На благодійному вечорі також були присутні благочинний Андрушівського округу прот. Миколай Гаврилів разом з священниками благочиння, Голова райдержадміністрації Мазур Б.В., Голова районної ради Мельник О.В., міський Голова Бойко В.І., перший замісник голови райдерж адміністрації Олексюк Ю.А. і головний редактор районної газети «Новини Андрушівщини» Олексюк М.Г.

У святі приймали участь церковні хори, Андрушівського благочиння:

• Церковний Хор Різдва – Богородичного Трьохсвятительського храму м.Андрушівка.
  • Церковний Хор Свято –Покровського храму с. Нова - Котельня.
  • Церковний Хор Свято – Архистратиго - Михайлівського храму с. Крилівка.
  • Церковний Хор Свято – Апостола Іоанна Богослова с. Миньківці.
  • Церковний Хор Свято – Пантелиймонського храму с. Бровки.
  • Церковний Хор Свято – Покровського храму с. Гальчин.
  • Церковний Хор Свято – Покровського храму с. Городківка.
  • Церковний Хор Свято – Казанського храму с. Нехворощ.
  • Церковний Хор Свято – Покровського храму с. Зарубенці.

До відома людей доводимо, що щорічний «Благодійний вечір колядок» проводиться для оздоровлення дітей сиріт, які будуть відправленні в оздоровчі санаторії, в яких проводиться різні заходи, в яких священники підносять духовний розвиток дитини, проводиться повне обстеження і лікування дітей, і багато інших загодів.

Ми повинні підтримувати таких дітей сиріт, тому, що вони ті які позбавленні батьківського тепла і любові, можливо так Господь стукає в наші серця, щоб ми піклувались про них, і в благодарність за нашу доброту Господь допоможе і нам в наших життєвих негараздах. Значить і для того в світі потрібні такі діти, щоб людина не забувала, що ми всі гості в цьому світі, і коли ми разом думаємо про таких дітей, то ми даємо їм шанс на майбутнє, в якому вони будуть здоровими, щасливими і повноцінно сформованими православними християнинами!

Прес-служба Андрушівського благочиння.

«Благодійний вечір колядок» в Андрушівському благочинні.