«Благословен еси, Христе Боже наш, Иже премудры ловцы явлей...»

05.06.2012

В неділю, 3 червня, в день двунадесятого свята - П’ятидесятниці, прихожани Свято-Троїцького кафедрального собору м.Новограда-Волинського відзначили своє престольне свято.

«Благословен еси, Христе Боже наш, Иже премудры ловцы явлей...»«Благословен еси, Христе Боже наш, Иже премудры ловцы явлей...»

З самого ранку на церковному подвір’ї почали збиратися богомольці для молитви під час водосвятного молебню.

Божественну Літургію очолив настоятель храму - керуючий Житомирською єпархією архієпископ Никодим.

З особливим трепетом зустрічала свого архіпастиря молодь, осипаючи Владику пелюстками троянд, а на церковній паперті архієрея зустріли з короваєм та квітами. Ще до початку богослужіння архієпископа Никодима тепло привітали зі святом представники міської та районної влади.

При великій кількості вірян була звершена святкова Божественна Літургія, за якою багато дітей та дорослих стали причасниками Тіла та Крові Христових.

Після закінчення Літургії була відслужена вечірня з читанням колінопреклонних молитов, в яких люди звернулися до Господа з подякою та проханням про дарування Дарів Святого Духа всім присутнім. По завершенні вечірні прихожани пройшлися хресною ходою навколо собору, співаючи тропар свята.

Потім Владика звернувся до своїх духовних чад зі словами батьківської архіпастирської настанови, а також розповів про суть свята Трійці. Із завмиранням серця слухала звернення свого архієрея вдячна паства.

Завершилося святкування за приємним спілкуванням під час святкової трапези на території храму, яку благословив для всіх прихожан Владика Никодим.

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького округу.

«Благословен еси, Христе Боже наш, Иже премудры ловцы явлей...»