Благословен грядый во имя Господне, Бог Господь и явися нам...

21.01.2015

Ці слова виявляють велику тайну явлення Пресвятої Тройці на ріці Йордан ради нашого спасіння, коли Бог Син христився, Дух Святий у вигляді голуба сходив на нього, а Бог Отець промовляв –“ це Син мій возлюблений у ньому моє благовоління” , тому і це свято називається Богоявленням.

19 січня у храмі Апостола Іоанна Богослова с. Голубятин Попільнянського благочиння була звершена святкова Божественна літургія по закінченні якої настоятель храму протоієрей Андрій Гороцюк звершив чин великого освячення води, спочатку біля кринички яка є коло храму, а потім вже по благочестиві традиції на сільському ставку, де була вирубана ополонка і встановлено хрест із льоду. По завершенні освячення отець Андрій привітав усіх із світлим святом, побажав усім Божого благословення після чого всі бажаючі змогли окунутись у Хрещенські воді.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Благословен грядый во имя Господне, Бог Господь и явися нам