«Благословення сходить із небес: ХРИСТОС ВОСКРЕС!»

21.04.2015

Чому на землі так святково сьогодні?
Бо з неба зійшло Воскресіння Господнє
І Ангельські хори співають з небес
Сьогодні Великдень!
Син Божий Воскрес!

Прийшло на землю довгоочікуване світле свято Воскресіння Господнього. У пасхальні Великодні дні цвіте та радіє земля, оживає природа, добрішими стають люди. У ці святкові дні недільна школа для дітей з обмеженими фізичними можливостями, що діє при храмі Св. Царських мучеників і страстотерпців м. Новограда-Волинського, відсвяткувала свій третій день народження. 14 квітня в стінах Центральної дитячої бібліотеки вихованці школи отримали щирі вітання та подарунки. З дитячих вуст лилися щасливі слова побажань всім Господнього благословення і Спасіння, подяка Господу Богу за те, що Він дозволив ще раз відчути Своє Воскресіння, а з Ним і Воскресіння сердець і душ. Батьки, вчителі, помічники цілий рік були разом з дітьми і відкривали свої серця для того, щоб вмістити в них дитячі сльози смутку і радості, допомагали їм, і головне – любили їх.

На свято були запрошені відомі та шановані в місті, небайдужі та щирі люди – настоятель храму Царствених мучеників-страстотерпців - протоієрей Петро Зінчук, директор медичного коледжу - Солодовник Олена Володимирівна, представник благодійного фонду В. Литвина «Майбутнє Полісся» - Солодовник Ганна Сергіївна, керівник недільної школи для дітей хворих на ДЦП – Сичинська Галина Григорівна. Священик привітав усіх присутніх з Великоднем та побажав, щоб з Воскресінням Господа нашого Іісуса Христа воскресли і душі кожної людини, щоб на нашій квітучій українській землі і в усьому світі був мир, спокій любов та повага між людьми.

Дітвора та всі присутні радо пригощалися смачною паскою та різнобарвними писанками та крашанками!

Прес-служба храму Святих Царських мучеників і страстотерпців.

«Благословення сходить із небес: ХРИСТОС ВОСКРЕС!»