Благовіщення Пречистої Діви Богородиці. Архієрейська молитва у Благовіщенському соборі м. Коростишів!

07.04.2017

7 квітня 2017 року, у п'ятницю шостої седмиці Великої Чотиридесятниці, повнота Церкви Христової молитовно вшановує Пречисту Діву Богородицю у Її святому Благовіщенні від архангела Гавриїла. Це свято являється одним із двунадесятих проте великих, адже по особливому шанується православними християнами.

Архієрейську літургію та святкування в цей день архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим розділив разом із вірними та духовенством Коростишівського благочиння. Владика очолив богослужіння у Свято-Благовіщенському соборі районного центру. Його Високопреосвященству співслужив благочинний архімандрит Яків (Шумов) та священики благочиння.

Під час Євхаристії духовенство та миряни разом піднесли молитви до Бога за мир в Україні.

На завершення богослужіння архієпископ Никодим привітав настоятеля храму архімандрита Якова (Шумов), собор священослужителів та усіх присутніх із Благовіщенням Божої Матері, а також із престольним святом величного собору міста.