Бог спасає нас не без нас.

15.08.2012

10 серпня на запрошення командування Інженерного полку міста Новоград-Волинський відбулася зустріч ієрея Сергія Матвійчука, настоятеля Свято-Богородичного храму с. Піщів, з солдатами контрактної служби та офіцерами.

В актовому залі священик провів лекцію на тему "Травматизм та християнське ставлення до збереження життя та здоров'я людини", в якій було розкрито сутність первородного гріха, внаслідок чого була порушена гармонія між тілом та душею, волею та почуттями людей.

О. Сергій підкреслив, що Церква не приймає вчення про долю(рок) кожної людини та навів приклади з Св. Писання та Св. Передання. Наостанок священик повторив слова святителя Афанасія Олександрійського: "Бог спасає нас не без нас".

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського округу.

Бог спасає нас не без нас.