Богослужіння п'ятої неділі Великого посту!

29.03.2015

29 березня 2015 року, у п'яту неділю святої Чотиридесятниці Свята Православна Церква молитвенно шанує пам'ять святої преподобної Марії Єгипетської, великої подвижнеці і пустельниці, котра своїм постом і молитвою здобула можливість перебувати у Царстві Небесному в сонмі угодників Христових.

Цього недільного дня у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено Божественну літургію святителя Василія Великого. Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. На спільну молитву зібралося чимало прихожан.

Настановчу проповідь на тему прочитаного Євангельського зачала вимовив клірик собору прот. Миколай Синюк. На завершення літургії було відслужено молебень, після якого Владика Никодим привітав усіх зі святом та закликав Боже благословіння на присутніх.

Богослужіння п'ятої неділі Великого посту!