Богослужіння у Браїлівському монастирі.

20.03.2014

19 березня 2014 року, у день пам'яті ікони Божої Матері «Браїлово-Ченстоховської» в Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі відбулося урочисте богослужіння.

Урочисту Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого розділили між собою чотири архієреї: митрополит Вінницький і Барський Симеон, архієпископ Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир. Також у богослужінні взяли участь більше трьохсот священиків Вінницької єпархії та гості з інших єпархій УПЦ.

Після завершення літургії, навколо обителі відбувся традиційний хресний хід. Митрополит Симеон привітав архієреїв, духовенство, сестер монастиря, вірян та паломників із святом, побажав милості та заступництва від Ходатаїці перед Творцем за рід людський, у чудотворному читаному Її образі «Браїлово-Ченстоховської»

Богослужіння у Браїлівському монастирі.